Prowadzenie zaawansowanych kampanii reklamowych w serwisach FB oraz Instagram, tworzenie contentu, pozyskiwanie potencjalnych klientów z odpowiednich grup docelowych.

Od początku Internetu formy marketingu w sieci znacznie ewoluowały, przeobrażając się od samych stron internetowych (najczęściej prostych wizytówek online) – jako ulotek dostępnych online, przez reklamy graficzne (display) aż do dzisiejszych zróżnicowanych form.

//vip-web.pl/wp-content/uploads/2018/03/mark.jpg

Z czasem reklamy graficzne traciły na skuteczności, co przyczyniło się do rozwoju takich dziedzin marketingu internetowego jak content marketing, marketing wirusowy czy Inbound Marketing. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze rodzaje działań marketingowych w Sieci, których nasz dział reklamowy może się dla Państwa podjąć.

  • Reklama graficzna (banner, billboard display etc)
  • E-mail marketing
  • Marketing partnerski
  • ReMarketing
  • Reklama semantyczna
  • Video marketing

Reklama internetowa obejmuje wiele form reklamy z których część jest stosowana w sposób etyczny, a część nie. Niektóre strony internetowe wykorzystują wiele reklam, w tym migające banery, które rozpraszają uwagę użytkownika, inne zaś wprowadzają w błąd, wyglądając jak komunikaty o błędach w systemie operacyjnym, a nie reklamy. Witryny, które nieetycznie używają reklamy internetowej dla zysku, często nie zwracają uwagi na to, że na stronie umieszcza się linki, prowadzące do szkodliwego oprogramowania lub materiałów dla dorosłych.

Operatorzy witryn, którzy etycznie używają reklamy internetowej, zazwyczaj korzystają z niewielkiej ilości reklam, które nie mają na celu rozpraszać lub irytować użytkownika oraz nie odwracają uwagi od projektu i układu stron internetowych. Wielu właścicieli stron internetowych dotyczących bezpośrednio firm, którzy chcą umieszczać reklamy wie, że strona internetowa powiązana z reklamą jest uzasadniona.

Nasze formy marketingu internetowego są zawsze zgodne z prawem i powszechnie używaną netykietą. Kierujemy się dobrem klienta jak i zleceniodawcy działając co najważniejsze w sposób etyczny.

pl_PLPolish
en_GBEnglish pl_PLPolish